Меню

Містична історія знайомства з Алісою Ольгіч :)

Букнет Містична історія знайомства з Алісою Ольгіч :)

Містична історія знайомства з Алісою Ольгіч 🙂

Пост про знайомство назрів ❤️

Ну а ми поки почнемо)) Якщо казати прямо, то звела нас з Алісою моя книга “Навіть Диявол заслуговує на кохання”. Але якщо говорити глобально, то нас звело значно більше – це любов до містики, темного фентезі та Диявола загалом 🙂

Авжеж, її як автора я знала і навіть трохи спілкувалася з нею на Літнеті. Але саме почавши обговорювати мою книгу, ми зрозуміли наскільки ми обидві пришелепкуваті на цій темі. Сильно. Та безповоротно. 😀

Спочатку зійшлися на спільній позиції щодо релігії та сприйнятті дійсності в цілому. А далі почалася череда містичних подій:

Так вийшло, що майже в один і той же період ми з Алісою писали дуже схожі книги (не бувши ще навіть знайомими). Що це була за книга – поки секрет.
Виявилося, що ми не просто в чомусь схожі зараз. А були схожими ще в дитинстві. Хтось скаже, що схожих дітей чимало… Може й так) Але нас це заінтригувало) Бо підкреслю, що ми ніколи не зустрічали настільки пришелепкуватих людей, тим паче тих, у яких це йде ще з дитинства))

Що було далі? Містичні штучки продовжилися. Одні думки в один і той же час, однакові (або дуже схожі) ідеї, і постійні розмови “на одній хвилі”. Авжеж, в містику як таку ми обидві не віримо, і розуміємо, що це все відбувається тому, що ми справді просто схожі.

Але саме це і стало ключем до дуже близького спілкування. Я, мабуть, вперше зустріла людину, яка не просто може вислухати мене. А яка поділяє мої думки, моє ставлення, і мою позицію ❤️ Це стосується як більш звичних/побутових речей, так і більш глобальних. Звісно, ми не близнюки. Але внутрішньо справді “на одній хвилі”.

Саме в це ми і закохалися… А потім зрозуміли, що крім усього перерахованого, нам ще й вдається органічно доповнювати думки одна одної… Це сталося перед тим як ми вирішили…

Про те несподівана чи “вимучена” дорога до співавторства в нас була читайте тут.

Оригінал статті на litnet.com: Містична історія знайомства з Алісою Ольгіч :)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення