Меню

Літнет рокомедації від Буяни (1)

Букнет Літнет рокомедації від Буяни (1)

Літнет рокомедації від Буяни (1)

Доброї години дня! Мої читачі встигли помітити, що оновлення книг зникли, як і сама авторка, на те є ряд причин. (То не суть.) Отож, мені особисто набридли рекомендації відомих творів 16-19ст., класичної та всіма визнаної літератури. А зробити колезі “комплімент” ніхто не наважується, чи то нема смачних книжок тут?

 

1. Врятуй мене від темряви – Персефона 

Чудове фентезі з елементами жахів. (Декотрі моторошні моменти настільки проникливі, що викликають сирітки. ) Мова легка, читається швидко. Унікальний авторський вимір із своїми причудами, котрий реально затягує. Романтична лінія з любовним трикутником. Сам сюжет тримає у напрузі весь час, а сильна та не ідеалізована ггероїня особливо припала до душі. Тут і боротьба за виживання, янголи і демони, злі тварюки, прокляття та прородства, все приправлено сучасністю, як у діалогах, так і у самому тексті. 

 

2. Межа сльози – Aillin Ai

Для поціновувачів чуттєвої поезії ця збірка саме ТО! Авторка у кількох рядках вміщає стільки “ваги”, що засідаєш та розсмаковуєш кожне слово. Вірші такі розноманітні, відчувається великий проміжок між їх написанням, та емоційним забарвленням. А втім, складаються вони досить гармонійно. Приємний та милозвучний текст, змусив внести книгу до своїх рекомендацій.

3. Андрій – Мізу Тамарі

Коротке оповідання, яке не залишить байдужим. Не буду переоповідати сюжет, бо зіпсую всю перчинку. Лише скажу, все так непередбачувано, від початку до кінця. Твір змусить задуматися над своїм баченням світу, переосмислити вагу часу та глибокість людських почуттів.

 

4.Мелл. Наречена для тіні – Яна Паувел

Одна з улюблених фентезі книг) Це диологія, зараз  автор працює над другою частиною. Твір досить популярний, не дивно якщо вже у прочитаних. 

Динамічний сюжет, розумна зі своїми секретами ггероїня, яку так і тягне влипати у неприємності. Мужні, гарячі, та харизматичні чоловічі персонажі вносять вогників у сюжет. Магія, заклинання, таємниці, дріб’язок детиктиву, та цілий вимір авторської фантазії. Починаючи від рас, закінчуючи чарівними предметами. 

 

5.Літня історія – Астерія

Єдиний твір зі сьогоднішнього списку, що є не закінченим. Але це настільки свіжий, легкий, дійсно літній формат, що змушена залишити посилання.)

Весела молодіжна історія, де не можливо читати без усмішки. Весь суп вариться у селі, на літніх канікулах, куди приїжджає звичайна міська панєнка, і де їй зготовано провести довгих, проте, не забутніх три місяці. Сільські молодці, гумор, повсякденна рутина, город, всяка живність і багато іншого! 

 

6. Холодне серце відьмака – Аліса Ольгіч

 Захоплююча історія в якій вічна боротьба між добром і злом( до речі, не єдина книга прочитана мною цієї авторки! Пані Аліса пише у різних жанрах, що разу дивуючи своїм вмінням передавати атмосферу, настрій у своїх творах). Сильний, впевнений, герой відьмак без почутів, та звичайна дівчина втягнута у цю боротьбу. Стрімкий розвиток дій, безліч пригод, купу вражень! Книга змушує перейматися за життя гг, затамовувати подих при кожній сутичці та повороту долі.  Тут і ніжні, романтисні почуття, і грязні демоньські ігри, і підступництво, зради, важкий вибір між власним та загальнолюдським щастям. Прочитавши,  дійсно розумієш, чому так багато зірочок!

 

7. Розплата – Ірина Ярошенко

Зізнаюся, читала тільки короткі твори цього автора і.. Я у захваті! Дуже чиста, літературна мова, мелодійно підібрані описи, легко читається текст. 

У даному оповіданні задумуєшся над вартістю звичних речей у цьому світі. А необдумані, прийняті у пориві емоцій рішення, можуть скалічити не одне життя..

 

8.Все правильно – Оксана Усенко

Це життєва історія, з кількома гг, де у кожного свій погляд на світ. Прочитавши дану книгу, дещо у мені змінилося.. Як і героїння твору, я стала шукати більше чарівності, краси, прекрасного у звичних, на перший погляд речах. Знайшла час підійняти голову вверх, щоб роздивитися, яке ж сьогодні небо? І багато іншого.

Книгу читала довго, швидко не виходило. Тут вдумуєшся у написане, шукаєш щось для себе, робиш висновки.

 

9. Останній шанс – Ксенія Чейз та Стефанія Лін

Я тільки почала читати. Чекала на закінчення твору. Але кількох сторінок достатньо, щоб сказати ” зайшло”. Книга у співавторстві вийшла гармонійною, яскравою, та безумовно цікавою! Вся пікантність сюжету, що ггерої на межі розлучення, застрягають на безлюдному острові. У суворих умовах дикої природи! Як важливо Чути та прислухатися до своєї половинки. Як необхідно берегти те, що маєш. Ну і, як цінувати те почуття під назвою “кохання”..

 

10.

А на 10 твір, пропонуйте свої рекомендації. Оскільки, я відрізана від домівки, пишу  з телефона, а воно відбирає купу часу, то пробачте помилки у тексті. 

Перераховані книги, далеко не весь список цікавих творів на сайті. У майбутньому я його продовжу)

 

 

Оригінал статті на litnet.com: Літнет рокомедації від Буяни (1)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення