Меню

Кілька цікавих цифр щодо українського Літнет.

Букнет Кілька цікавих цифр щодо українського Літнет.

Кілька цікавих цифр щодо українського Літнет.

Мені надіслали піар-статтю з Детектор Медіа у вигляді інтерв’ю одного з засновників Літнет – дуже цікаво.

Прочитати оригінал можна тут – http://osvita.mediasapiens.ua/web/online_media/u_platformi_samvidavu_litnet_zyavitsya_ukrainska_versiya/

Якщо через рік україномовних користувачів та комерційних авторів стане хоч на чуть більше за ці цифри, можна буде впевнено мовити про те, що український Літнет успішний.

Факт з Фейсбука. Головний рекламний пост укаїномовного Літнету подивилося 50 тисяч осіб, 1300 вподобали. Сторінка @LitnetUkraine відкрита 06 січня вже має 9000 фоловеров. Це потенційна читацька аудіторія. Непогано для 2 місяців існування, ага? 

Цікаво, що за два роки видали на папері 100 книжок, здебільшого жіночий роман, та фантастику. Відбір для друку з 10 000 творів, здебільшого графоманських та низькоякісних – наджорсткий. 0,01%.

А ось той камінь, який неможливо переступити. Парадокс Літнету:
“… розповів, що ресурс провів опитування своєї аудиторії, яка оформлює платні підписки. Виявилося, що 65% з читачів роблять це тому, що книжку не можна знайти деінде, а також через те, що є фанатами певного автора й хочуть якнайскоріше прочитати його новий твір.”

Цей факт конфліктує з необхідністю розповсюджувати твори для просування та здобуття тій аудиторії, яка є “фанатами певного автора”. З одного боку Літнет вимагає цього, з іншого стоїть цьому на заваді.

А ось найцікавіше:
«Якщо в російській версії ми просто пропонували зручний інструмент самвидаву для автора, то в українській бачимо місію взагалі створити електронну літературу, виробити в людей звичку її читати й писати,”
Аж не віриться! А чи не струс повітря? Побудувати щось краще? О-о! Якщо потрібна допомога, тільки скажіть.))

Оригінал статті на litnet.com: Кілька цікавих цифр щодо українського Літнет.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення