Меню

“Королівство у спадок 2”

Букнет “Королівство у спадок 2”

“Королівство у спадок 2”

Привіт, любі читачі і колеги!!!

Анотація до книги “Королівство у спадок: нагорода чи покарання”

 

 

Бути улюбленою племінницею короля геть не просто. Навіть умираючи, дядько-король не залишив мене без спадку і останнім наказом вручив ціле королівство, а власного сина вислав у провінцію. І що мені тепер робити, юній королеві без досвіду і з ворогами в особах вдови короля, ображеного кронпринца і голови моєї охорони, який сам ніяк не визначиться чи хоче мене вбити, чи звабити? Але я присягалася не здаватися, то ж, якщо я — Енні Вілсон, то ще побачимо хто кого.

Для перехода, тисніть на картинку. Якщо картинка не відображається, перезагрузіть сторінку)))

 

 

 

Анотація до книги “Королівство у спадок: нагорода чи покарання. Книга 2”

 

 

Бути молодою королевою нелегко. Радники примушують до небажаного шлюбу, вороги невтомно плетуть інтриги. І навіть той, кому я довірила свою безпеку і подарувала серце, опинився перед вибором: моє життя або його сестри. Тепер лише залишається вірити у силу кохання і сподіватися, що вона захистить нас від фатальних помилок і допоможе пройти крізь перешкоди і труднощі.

   

Для перехода, тисніть на картинку)))

 

Обіцяю придворні інтриги, боротьбу за владу, небезпеку, таємниці, підступи, дружбу і справжнє кохання, здатне побороти всі невзгоди))))

 

Оригінал статті на litnet.com: “Королівство у спадок 2”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення