Меню

“Королівство у спадок” завершено! Цікаві факти!

Букнет “Королівство у спадок” завершено! Цікаві факти!

“Королівство у спадок” завершено! Цікаві факти!

Яка ж я щаслива повідомити цю радісну новину! Сьогодні моя друга дилогія і п`ята книга на Litnet завершена! Позаду довгих п’ять місяців натхненної цікавезної роботи над текстом і, правду кажучи, я шалено задоволена результатом))) Дякую усім, хто були поруч! Ви – мої натхненники!

З цієї нагоди я вирішила поділитися невеликими фактами про роман))) Сподіваюся, вам буде цікаво)))

Назву роману “Королівство у спадок: нагорода чи покарання” допомогла придумати моя матуся. Я мала кілька інших варіантів, а рідненька вигадала такий, щоб описував сенс їх усіх разом, за що я їй дуже вдячна)))
По завершенні “Заміж за короля. Впізнай мене по усмішці” я мала писати іншу історію, на той час уже сплановану. Сюжет “Королівства” прийшов так раптово, але до початку прем’єри залишалося всього нічого часу. Змінювати плани було абсурдом: я люблю мати хоча б кілька глав наперед, аби не змушувати читачів чекати. Тим паче на носі був червень, а це період здачі іспитів. Проте ця ідея була настільки нав’язливою, що я не змогла її позбутися. Шокована сама собою, в рекордно короткий час стала підбирати імена і розвивати сюжет. Усе це давалося з неймовірною легкістю, роман виник в голові з усіма деталями. Залишалося лише писати. І що хочу сказати, не пошкодувала про свій вибір ні на мить! Ця історія про те, як це круто – піддаватися поривам, якщо мова про творчість! Плани хороші, але слід насамперед слухати серце!
Ім’я головної героїні Енні було вигадане раніше, ніж хоч щось з сюжету. Спершу народилася Енні, вона й розповіла мені про себе)))
З фіналом я визначилася аж по завершенні першої книги дилогії. До тих пір мала декілька варіантів. Це було єдине, чого я навіть не уявляла, коли розпочала роботу над “Королівством”.
Перша книга була написана рівнесенько за 2 місяці. Друга – за три, зважаючи на перерву під час її написання на лікарню та сесію. Ох, та сесія, на носі зимова здача іспитів, убийте мене)))
Ім’я головного героя я не могла знайти дуже довго. Деніелом мав зватися герой іншої книги, але той погодився бути Габріелем. Такі вже вони в мене згідливі)))
Той же головний герой для мене з усіх моїх книг найулюбленіший, я вважаю його найбільш вдалим. Але не рахуючи принца Тео з “Пектораль”, поки я їх не можу порівняти))
Спершу книга повинна була бути однотомником, потім я хвилювалася, щоб не вийшло трилогії. Ну, не відпускали мене персонажі)))) Але я молодець (хто похвалить, якщо не сама себе?))), бо не викинула нічого з основних подій, вмістила в прийнятні розміри, і цикл вийшов саме таким, як я завжди мріяла!
Перша книга на 16 сторінок більша за другу.
Надихалася постерами серіалу “Царства”. Візуалізація персонажів: Енні – Аделаїда Кейн у ролі Марії Стюарт, Деніел Аррон – Тобі Регбо у ролі Франциска. 
Ця дилогія найбільш драматична, гостросюжетна і напружена з усіх моїх книг.
Подяка: моїм батькам! Ця книга створена завдяки їх підтримці і порадам! Я вважаю себе дуже щасливою, бо я – ЇХ донька)))

Ну, ось і все))) Тепер ви знаєте ще більше, я привідкрила закулісся))) Сподіваюся, що якщо ви ще не читали, то тепер забажаєте))) 

Анотації до циклу “Королівство у спадок: нагорода чи покарання”

Бути улюбленою племінницею короля геть не просто. Навіть умираючи, дядько не залишив мене без спадку і останнім наказом вручив ціле королівство, а власного сина вислав у провінцію. І що мені тепер робити, юній королеві без досвіду і з ворогами в особах вдови короля, ображеного кронпринца і голови моєї охорони, який сам ніяк не визначиться чи хоче мене вбити, чи звабити? Але я присягалася не здаватися, то ж, якщо я — Енні Вілсон, то ще побачимо хто кого

***

Бути молодою королевою нелегко. Радники примушують до небажаного шлюбу, вороги невтомно плетуть інтриги. І навіть той, кому я довірила свою безпеку і подарувала серце, опинився перед вибором: моє життя або його сестри. Тепер лише залишається вірити у силу кохання і сподіватися, що вона захистить нас від фатальних помилок і допоможе пройти крізь перешкоди і труднощі.

#Напружений динамічний сюжет     #Кохання      #Інтриги      #Таємниці     #Небезпека    #Адекватна_героїня_і_мужній_герой      #Випробування_на_шляху_до_щастя     

Йти до книги

 

І не забуваємо про новинку, яка дуже чекає на вас!

Зима – пора чудес, свят, веселощів… Коли надворі пада пухнастий сніг, вулиці святково вдягнені, блимають вогниками вітрини магазинів, так хочеться вірити в дива, поринути в світлу добру казку…

Звичайно, просто казкового палацу мало! Потрібно інтриги, небезпеки, таємниці, суперниці, і багато-багато гумору!!! А ще більше – кохання! Справжнього, істинного…

Згодні зі мною?

Тоді вам сюди!

Анотація до книги “Пектораль для Місафір. Народжена Блискавичною”

За кохання і щастя батьків нерідко доводиться платити дітям. Якщо її батько – маг вогню, а мати – магиня води… Хто вона? Її магія під забороною. Вона поза законом. Історія Місафір розпочнеться у день, коли сімейна реліквія – пектораль, спалахне у її руках магічним сяйвом. Куди веде її шлях, окутаний таємницями та небезпеками? Щоб навчитися бути собою, їй слід постаратися зберегти своє життя, пройти відбір наречених для кронпринца і зуміти розплутати клубок з взаємодією стихій, яка змушує закохатися не в нареченого, а в його брата…

#істинні_пари       #магія_стихій       #гумор         #придворні_інтриги        #таємниці        #небезпека      #пригоди

Оновлення регулярні, п’ять разів на тиждень.

Зробімо цю зиму незабутньою, а світ цікавішим разом!

Ваша Юліанна!

 

 

Оригінал статті на litnet.com: “Королівство у спадок” завершено! Цікаві факти!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення