Меню

Конкурс “Відгадай фрагмент”)))

Букнет Конкурс “Відгадай фрагмент”)))

Конкурс “Відгадай фрагмент”)))

Привіт, милі читачі!!!

До вашої уваги одразу три в одному: маленький анонс нової історії, конкурс-розіграш і тренування власної уяви. Цікаво? Сподіваюся, що так))) 

Пані і панове, розпочинаємо)))) 

Перед вами фрагмент нової обкладинки. Вам слід пофантазувати і тут у коментарях описати якомога детальніше свої асоціації і те, про що може бути роман. 

Переможців буде троє, ними стануть ті, хто найточніше угадає напрям, жанр і сюжет!!!

Кожен переможець зможе обрати приз на свій вибір.

Можливі призи такі:

Промокод до моєї книги “Заміж за короля. Впізнай мене по усмішці”
Бонус до “Заміж за короля” (підійде для тих, хто прочитав роман, поки той був безкоштовним, але не купляв і тому відповідно не читав Бонусу. Бонус вишлю файлом на пошту, в месенджер, вайбер або куди забажаєте)
Промокод на будь-яку мою книгу, яка буде продаватися у передплаті. Це може бути друга частина “Королівство у спадок”, якщо вона стане платною або ось ця новинка, яку ви спробуєте вгадати, чи ще щось новеньке. Ви зможете обрати до якої книги хочете промокод і я зобов’язуюся вам його надати, коли згенерую їх (не раніше, ніж за дві неділі після початку відкриття переплати).

Ну що, поїхали?

Виберу і оголошу переможців через тиждень у наступну неділю 25.08, до того часу всі ваші фантазії приймаються. Від кожного учасника кілька варіантів приймаються)))) Не забудьте написати в коментар, який приз ви бажаєте))))

Чекаю на ваші уявлення))))

Оригінал статті на litnet.com: Конкурс “Відгадай фрагмент”)))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення