Меню

Комерційний кабінет. Що це означає?

Букнет Комерційний кабінет. Що це означає?

Комерційний кабінет. Що це означає?

Привіт усім!

Ми впевнені, що талановиті і популярні письменники повинні мати змогу отримувати гроші за свою працю. Це дає наснагу творити, приділяти більше часу творчості, мотивує писати краще і більше.

Продаж творів на Litnet відбуваються у двох форматах. Перший і головний – це продаж творів в процесі написання за передплатою книги. Передплата книги це оплата доступу до твору, який ніде і ніколи ще не публікувався в повному обсязі, а саме зараз вперше буде публікуватися на Litnet. Роблячи лише один платіж, читач отримує доступ до всіх опублікованих і майбутніх частин такого твору. Автор публікує нові частини твору поступово, а передплатники отримують доступ до всіх свіжих оновлень. Читання такої книги перетворюється в цікавий процес, а читачі мають змогу обговорювати в коментарях останні сюжетні повороти книги і спілкуватися з автором.

З досвіду нашої іспанської на російської версій Litnet ми бачимо, що цей формат дозволяє автору продавати значно більше, ніж при звичайному продажу повної книги. На те є декілька причин:

Пірати не крадуть книги, які не повністю опубліковані. Їх цікавить повний текст твору.

Читач має обрати, чи чекати йому кілька місяців, поки автор завершить книгу (щоб потім можливо спробувати знайти її у піратів), чи заплати вартість кави з смаколиком, та разом з іншими читачами обмінюватись думками в коментарях щодо сюжету книги.

Самі обговорення, дискусії з іншими читачами розвитку сюжету створюють новий вид задоволення від такого колективного читання.

При цьому читачі достатньо захищені від того, що автор не завершить оплачену книгу, оскільки з комерційним письменником обов’язково укладається договір, відвовілно до якого він має чіткі зобов’язання перед своїми читачами.

Другий формат продажу – це продаж завершеної книги як у звичайному онлайн-магазині. Тому що будь-яка передплата колись стає повною книгою 🙂 Продаж повної книги на Litnet – це продаж книги на платформі, де присутній сам автор. Тож читачі більш охоче платять за таку книгу, ніж в звичайному магазині електронних книг, бо вони “фінансово підтримують живих письменників, а мертвим це вже не не так важливо”.

Якщо у вас є будь-які запитання, можете залишити їх в коментарях до цього посту.

Оригінал статті на litnet.com: Комерційний кабінет. Що це означає?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення