Меню

Коли вийде бонус та інші новини

Букнет Коли вийде бонус та інші новини

Коли вийде бонус та інші новини

Всім привіт, мої любі!

Добра. 4 червня буде рівно рік з моменту появи першої книги про Ханну і Макса 🙂 У зв’язку з цією датою я хочу зробити вам сюрприз у вигляді бонусної глави “Я ЛЮБЛЮ ТЕБЕ ПАРИЖ”! Вона буде не тільки про медовий місяць, але й про те, як склалось майбутнє нашої коханої парочки)) Бонус увійде в третю книгу, тому не прибирайте її з бібліотеки, щоб отримати повідомлення, коли вона буде додана. Вийди глава 4 червня! 🙂 Чекаєте?

Погана. Сьогодні отримала відповідь від видавництва. Це відмова. На жаль, сюжет цієї історії їх не зацікавив. Чесно зізнатися, навіть не знаю як на це реагувати. Радості мало, звичайно) Але… я все ще не опускаю руки та сподіваюся як-небудь реалізувати друк книги хоча б для тих читачів, які про це просили… Дякую Всім, хто вірив та підтримував! Це було безцінно!

Відверта. Мені дуже приємно бачити і чути,  що Ви чекаєте від мене новинок… Це справді дуже надихає! Раніше я писала про можливу дилогію “Навіть Диявол заслуговує на любов” і книги про інші пари з серії про Ханну і Макса. Вже є думки та ідеї, але чи зможу я їх реалізувати – це поки під великим питанням. Хочу бути відвертою з Вами. Автору потрібен відпочинок – конкретний)) Майже рік з трилогією вимотав мене і морально і фізично. На жаль, я не можу займатися тільки книгами. У мене так само є і робота, і навчання, і особисте життя… Тому займатися книгами мені доводиться вночі 🙁 І навіть в умовах такого розкладу… всі перераховані частини мого життя сильно страждають. Так що перерва мені дуже необхідна, до бонусної глави так точно. Плюс… поки що мені складно переключитися на щось інше… вже надто Ханна і Макс засіли у моєму серці…)) Чи будуть новинки після бонусної глави? Чесно, не знаю… не все вдалося реалізувати у творчому плані, що планувалося… і це злегка підкосило) Тому мені треба зрозуміти для себе, наскільки моє життя дозволяє мені віддаватися письменництву в тому форматі, який існує сьогодні) Зараз я просто щаслива, що змогла подарувати Вам одну історію, яку Ви покохали! Обіцяти інших не можу… можливо, відпочину і щось в моїй голові стане зрозумілішим… Куди рухатися далі, так би мовити) Можливо, що не витримаю, зірвуся і почну писати))) Якщо це відбудеться, Ви дізнаєтеся про це першими!))

А поки що я бажаю Вам як мінімум десятки цікавих книг від інших приголомшливих авторів! Приємних вечорів та днів, наповнених посмішками та гарним настроєм! Дякую ще раз просто за те, що Ви зі мною! Я ДУЖЕ ВАС ЛЮБЛЮ! В цьому я впевнена на 100%))))

Оригінал статті на litnet.com: Коли вийде бонус та інші новини

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення