Меню

Книги, що надихають. Рекомендації. Зима 2017-18рр

Букнет Книги, що надихають. Рекомендації. Зима 2017-18рр

Книги, що надихають. Рекомендації. Зима 2017-18рр

У мене є одне тверде переконання – людині, котра пише, потрібно багато читати. 

Усі дочитані мною до кінця історії (а тут саме такі) рекомендовані для прочитання. Сюди не включені лише численні фанфіки, онлайн-манги, історії з Wattpad та української версії Litnet, бо перераховувати їх не стане сил – зазвичай читаю їх паралельно з головною книгою. Читаю на трьох мовах, тому записую відповідно якою читала.

Попередні рекомендації: Книги, що надихають. Рекомендації. Літо-осінь 2017

зима 2017-18 рр.

Дари волхвів. О. Генрі

Оповідання про цінності людей.

Into the Magic Shop.  J. Doty

Художньо-автобіографічна історія нейрохірурга про становлення його світу.

Адвокат з Личаківської. А. Кокотюха

Детективна історія, вплетена у колорит старого Львову. Чудові описи та атмосфера. Лише детективна лінія трохи накульгує.

Теорія брехні. Пол Екман

Чи можливо дізнатися, коли людина бреше? Хто бачив однойменний серіал? То на основі досліджень цього автора-психолога – визнаного фахівця у сфері розпізнавання брехні.

Таємничі історії Біллі Міллігана. Деніел Кіз.

Якщо читали «Квіти для Елджернона», то ця книга, незважаючи на те, що вона документальна, вас не розчарує. Кіз вміло показує людину з психологічним захворюванням жертвою. Мілліган живе з 24 особистостями у своїй голові – то вам не жарти.

Karneval. Mikanagi Touya. Манга

В альтернативному світі діє корпорація Циркус, метою якої є боротьба зі злочинністю. Звичайно ж, бійці Циркусу володіють заплутаною та до біса цікавою магією.

Грань будущого. Хироси Сакурадзака, Рёсукэ Такэути, Такэси Обата. Манга

Хто дивився однойменний фільм з Томом Крузом, той приблизно уявляє, про що ця історія. Ідея фільму була взята сама звідси. Однак кінець тут зовсім інший. І манга видається мені кривавішою за фільм.

Маленький принц. Экзюпери

Захотілося перечитати легендарну історію. Вона справді універсальна – крізь віки.

Девять жизней Кристофера Чанта. Д. Винн. Джонс

Книги цієї англійської письменниці я обожнюю. Кажуть, Роллінг теж її обожнює. Не дивно, бо я бачу багато посилань на неї. Знову магія, знову захоплюючий неповторний світ!

Войны Миллигана. Даниел Киз.

Історія Міллігана продовжується. Цікаво, що книгу заборонили видавати у США, бо вона критикує медичні установи та методи лікування пацієнтів. Вперше видана в Японії. Кажуть, що її нарешті випустять мовою оригіналу, коли у прокат вийде фільм про Біллі Міллігана, роль якого зіграє Леонардо Ді Капріо. Ох, не можу дочекатися цього фільму!

Воздушный замок. Д. Винн Джонс

Продовження «Мандрівного замку». Що цікаво, це нова історія, просто тут фігурує світ з попередньої книги та трохи його одвічних героїв.

Дом с характером. Д. Винн Джонс

Остання книга із серії «Мандрівного замку». Жаль, що більше немає!

Наступні рекомендації: Книги, що надихають. Рекомендації. Березень 2018р.

Оригінал статті на litnet.com: Книги, що надихають. Рекомендації. Зима 2017-18рр

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення