Меню

Жнець. Вигин коси

Букнет Жнець. Вигин коси

Жнець. Вигин коси

Вітаю! Я до вас з черговою рекомендацією)

Анотація

У світі, де більше не існує ані хвороб, ані війн, ані страждань, можна померти лише в один спосіб: вас має наосліп обрати й убити («зібрати») жнець — професійний носій смерті. Таким чином людство контролює свою чисельність. Час до часу женці беруть собі учнів-підлітків, і цього разу вибір припав на Сітру й Рована. Тепер вони змушені змагатися між собою за статус женця, хоча жоден з них цього не прагне. Тому, хто стане женцем, доведеться «зібрати» другого.

Ця анотація сама по собі не дуже, проте я читала у російському перекладі й залишилася повністю задоволеною перекладом. Однак про що ж все-таки ця книга?

Читач потрапляє у такий собі дивний утопічний світ, яким керує система штучного інтелекту. Люди не вмирають навіть через нещасні випадки, тому що система дає можливість відновити тіло. До всього, ще й можна його омолодити до того віку, в якому людина бажає бути. У цьому світі люди безсмертні і, що цілком логічно, створили загрозу перенаселення планети, яку ніхто не хоче покидати. Досліджувати сусідні планети? – пф! Там немає суперсистеми, яка поверне тебе до життя, якщо щось піде не так на космічному кораблі. Саме тому був створений Орден женців – спеціально навченої касти людей, покликаних виконувати роль Смерті. Юні герої Сітра і Рован стали учнями одного із женців, однак не так-то просто навчитися професії, яка тобі не до душі. А ще складніше, коли товариство женців ставить тебе перед смертельним вибором. 

Книга сама по собі філософська. У кінці кожної глави йдуть вирізки із записів різних женців – їхні судження про світ і свою діяльність. І разом із персонажами читач задумується над багатьма речами стосовно людства, його цінностей, напрямку розвитку і самої суті смерті. 

На превелике щастя, однією книгою ця історія не обмежується. На превелике незадоволення, перекладів ще треба дочекатися. Проте продовження можна знайти в оригіналі на Google Books.
Рекомендую) 

 

Оригінал статті на litnet.com: Жнець. Вигин коси

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення