Меню

Експерименти над собою!))

Букнет Експерименти над собою!))

Експерименти над собою!))

Вітаю всіх, хто читає цей запис!))

Коротко про себе: я завжди обожнювала писати історії. Перше, що я пам`ятаю- це те, що я вигадувала сюжети. Кожного вечора перш ніж заснути я відігравала безліч ролей, велику частку з яких я досі пам`ятаю. В молодших класах мною були здійснені перші спроби до пера – я написала декілька любовних оповідань. Довгі роки навчань єдине, що я писала – це твори на уроки і паралельно на шкільні конкурси. І вже тоді зрозуміла, що писати есе та оповідання, новели – не моє. Романи! Тільки романи! 

Перший курс коледжа був для мене знаковим. Викладач з української мови моя улюблена Ірина Вікторівна (о, я дуже сподіваюся, що ви це прочитаєте, Ірино Вікторівно, і будете мною пишатися)))) задала нам написати життєпис у художньому стилі і не обмежувати об`єм, тобто чим більше – тим краще. І ось тоді я зрозуміла, що виплекані за роки сюжети чекають на написання. І так з`явився “Фенікс”- мій перший роман. 

Я завжди писала об`ємно! І ось декілька днів тому до мене постукала один із моїх шкільних любовних історій і наполегливо попросив переписати його на новий лад. Настільки новий, що я навіть імена героїв змінила.

І ось, що я маю – оповідання про сучасне життя. Для мене це суцільний експеримент, тому що окрім фентезі і альтернативних світів про королівства я нічого не писала. Тому, що вийшло, те є)))

Тому шановні пані та панове, до вашої уваги оповідання “Якось під Новий рік або Все, що стається – лише на добро!”.

Буду рада всім відгукам, критиці, зауваженням та взагалі вашій думці! 

Ваша Юліанна!))

Анотація:

Що робити, якщо ви в місті, де майже немає знайомих, ввечері Новий рік, а в вас немає ні друзів, ні коханого і навіть ялинка досі не вдягнена? Марі знає відповідь: ніколи не опускати руки і не засмучуватися! Можливо, барвиста райдуга щастя вже за наступним поворотом!

https://litnet.com/uk/book/yakos-pd-novii-rk-abo-vse-shcho-statsya-lishe-na-dobro-b118461

Оригінал статті на litnet.com: Експерименти над собою!))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення