Меню

Диявола завершено :) Коли продовження?

Букнет Диявола завершено :) Коли продовження?

Диявола завершено 🙂 Коли продовження?

Доброго ранку, солоденькі! 🙂

Понад два божевільні місяці вона викладалася, а писалася майже чотири) Не віриться, що ми йшли до фіналу так довго і так швидко одночасно! Історія була складною, суперечливою, сповненою пристрасті та пригод. І я сподіваюся, що в серці кожного залишила свій слід 🙂

Дякую усім прихильникам за підтримку, терпіння та віру в цю історію! Обожнюю вас! Історія живе завдяки вам, тому ми зробили це разом! 

Друга книга дилогії обов’язково буде написана в цьому році 🙂 Поки орієнтуюся на 31 жовтня 😉 Хочу подарувати вам святковий настрій на Хелоуїн (до речі, це моє улюблене свято!). 

Але ми з вами не прощаємося, бо вже завтра я зроблю анонс нової книги 😉 Це буде любовний роман 18+, і я підозрюю, що саме на нього ви дуже чекали 😉 Усі подробиці завтра! Покажу обкладинку, анотацію та дату публікації)) Вже не терпиться зануритися у нову історію разом з вами, бо пишу її з великим задоволенням!

А поки ще раз дякую за те, що ви в мене є! 🙂 Історія про Диявола стала для мене особливою, і це справді було пекельно спекотне літо)))) 

P.S. в інстаграмі днями обов’язково зроблю обіцяну добірку серіалів схожих на цю книгу за настроєм 😉 А поки рекомендую (якщо ви хочете щось почитати зі списку фентезі) дві книги, які я читаю зараз – це Темний та Вбий мене, коханий 🙂 Дівчатка дуже вкладаються в ці історії, і це відчувається! Гадаю, що вам може сподобатися, мої любі читачі.

Цілую, обіймаю 😉

Оригінал статті на litnet.com: Диявола завершено :) Коли продовження?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення