Меню

“День святого Валентина”

Букнет “День святого Валентина”

“День святого Валентина”

Нарешті я завершила свій “День святого Валентина”. Це перший мій твір, який я можу назвати романом. Тож, для мене він є знаковим. А його якість оцінювати вже читачам. Тому, я дуже сподіваюся на ваші відгуки. Також щиро дякую тим, хто вже виявив свою цікавість до твору коментарями, додаваннями до бібліотек та зірочками. 
Ідея даного роману виникла ще в листопаді 16-го року. Тоді ж були продумані всі основні сюжетні повороти, аж до самого фіналу (до речі, в світлі цього мені було доволі цікаво читати коментарі, в яких висовувалися гіпотези щодо можливого розвитку подій). Та на жаль, написавши всього шість розділів, я відклала його у дальню шафу. Можливо, так сталося, бо я часто відволікалася на інші твори (повірте, коли на кілька тижнів відкладаєш хронологічний твір, то потім з датами клопоту не мало. І це навіть з урахуванням того, що всі вони були виписані в мене окремо), а можливо, тому, що на той момент я ще не була готова до письменницьких звершень таких масштабів.
Та як би там не було, нарешті в творі поставлено останню крапку. Я вирішила не змінювати 2015-2016 роки на 2018-2019, аби вони лишилися символічним нагадуванням того, коли я почала працювати над “Днем святого Валентина”.
Так, як я з тих людей, які завжди прораховують все на перед,  розуміння того, що я пишу “День святого Валентина” до реального Дня святого Валентина прийшло, коли було написано більше половини твору. Та зараз не про мою уважність. 
Коли вже так співпало, то я вирішила останній розділ викласти саме 14 лютого. До речі, насправді закінчила роботу я лише на день раніше. Тобто вчора.
Користуючись нагодою, хочу привітати всіх із цим чудовим святом) Нехай у кожного буде той, кого можна поцілувати в День закоханих. Кохайте й будьте коханими ♥♥♥

Оригінал статті на litnet.com: “День святого Валентина”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення