Меню

Графік публікації глав | Книга 3

Букнет Графік публікації глав | Книга 3

Графік публікації глав | Книга 3

Добрий вечір, Дорогі Читачі!

Хвилююся. Сильно! Мені здається, за фінальну частину по-особливому. Бо відчуваю відповідальність перед Вами – читачами, які витратили чимало часу… емоцій… на прочитання двох попередніх книг… і вже точно не хочуть розчаруватися в третій)))

Завершальна частина починається зовсім на іншій ноті, з іншим (своїм) настроєм, в якійсь мірі змінюючи наших героїв… Я дуже сподіваюся, що ви їх зрозумієте, відчуєте і можливо навіть… пробачите в певних моментах…: ) Але найголовніше, я дуже сподіваюся, що книга “Любов — вибір, Любов — вічність” вам сподобається! Доросла, гаряча і складна — так би я описала її в трьох словах. Історія про одержиме кохання, фінал якої вони напишуть самі…;)

Графік публікації глав

Вже завтра (неділя) книга з’явиться на просторах Litnet з прологом і першим розділом (як і казала, це буде бонусна глава, яку ви вже читали). Ви можете відразу додавати її в бібліотеку, щоб отримати повідомлення про вихід наступної 🙂 Глава 2 з’явиться в понеділок о 20:00.

На жаль, змушена повідомити, що перші два тижні публікація глав буде здійснюватися через день. Розумію, що ця новина не потішить. Але книга ще знаходиться в процесі написання, тому я підстраховуюся таким чином, щоб потім посеред книги взагалі не стихнути з публікаціями!))) Сподіваюся на ваше розуміння!

Графік на 25 лютого – 3 березня: пн, ср, пт, нд (о 20:00)

Графік на 4 – 10 березня: вт, чт, сб (о 20:00)

Далі з понеділка (з 11 березня) як зазвичай у будні (5 глав на тиждень) о 20:00 Вас чекатиме нова глава!

Дякую всім, хто чекає і пише мені приємні повідомлення! Дуже-дуже ціную Вас і посміхаюся кожен день тільки завдяки Вам! Додавайтеся в нашу групу ФБ (https://www.facebook.com/annakotlyarevskayabooks/). І кому цікаво, у серії є російська версія теж на просторах Litnet;)

                                                                                                           Всіх обіймаю, Ваша Аня

Оригінал статті на litnet.com: Графік публікації глав | Книга 3

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення