Меню

Вітри часу! Історичний любовний роман.

Букнет Вітри часу! Історичний любовний роман.

Вітри часу! Історичний любовний роман.

Доброї години дня, шановне панство! Хто чув, бачив, читав, а хтось – ні. Хочу нагадати про свій новий твір – “Вітри часу. Пророцтво ”

Анотація до книги “Вітри часу. Пророцтво”

Хто ти? Дитя з пророцтва, чи жалюгідна копія? Як продовжувати рухатися вперед, коли втратила все… Підкоритися долі, стати безмовною рабинею, забувши про своє славетне коріння? Чи зібрати себе по крихтах, та змінити історію? І нехай доведеться брехати, плести інтриги, прикидатися чоловіком, очолити армію…Байдуже! Деяніра зробить все, щоб помститися. Та шлях довгий, тернистий і непередбачуваний. Що ж чекатиме на неї?

 

На сьогодні, опубліковано 3 розділи + пролог. Що тижня твір оновлюватиметься на 15/20тис знаків.

Оскільки сюжет розвивається на історичному фоні ( І-ст д.н.е), то присутні як історичні постаті, так і побут, війни,( спробую ще зачепити військові стратегії), вірування. Отож, книга насититься пригодами, жорстокість разом із гуманністю крокуватиме поруч з героїнею, що завжди стоятиме на роздоріжжі між цими поняттями. Часи не з легких, тому рабовласницька система, ще та “тема”, котру хочеться торкнутися…

Не буду вдаватися у деталі, кого встигла зацікавити, додавайте у бібліотеки, діліться враженнями у коментаріях, ставте зірочки) Ваша підтримка надихає, пам’ятайте!

Оригінал статті на litnet.com: Вітри часу! Історичний любовний роман.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення