Меню

Вікторина до твору “Сліпий”

Букнет Вікторина  до твору “Сліпий”

Вікторина до твору “Сліпий”

Дорогі читачі, ті хто мене читає і не дуже, ті хто любить і не дуже. Перший раз берусь за рекламу свого твору, бо як кожна творча людина завжди сумніваюсь у власній геніальності))). Особливо якщо ти початківець.

Оголошую вікторину, вгадай фінал твору «Сліпий».  Ваші здогадки можуть стосуватись Ореста, Меланії і не тільки фіналу, а й інших другорядних героїв, кожен з них має цікавеньку таємничку. І взагалі в кого у які фантазії, вітаються усі.  Деякі прозорі натяки є в творі і будуть.

Отже, пишіть свої «прєдсказанія» у коментарях під твором і підписуйтесь на автора (це вже за Вашим бажанням, це не є умовою вікторини). Найточніші, найоригінальніші коментарі отримають:

Місце: футболку (з принтом літнету, написом читач року) Ну а ззаду: Бо розсекретив автора…)
Місце: Чашка (аналогічний напис)
Місце: Блокнот (ну як Ви зрозуміли з такою ж самою інформацією)

Отже до 28 лютого я дописую до 75 сторінок твору,  рівно через 2 тижні, викладаю останні розділи а  це 25 сторінок  – фінал твору, де все стане на свої місця. І оголошую в коментарях переможців.Далі звязуюсь з вами через посилання у соцмережі, і відправляю Вам, ці скромні призи. 

Дякую з увагу. P.S – так з Вашою допомогою у сюжеті і твір допишу))) Жарт. Але..але…

Оригінал статті на litnet.com: Вікторина до твору “Сліпий”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення