Меню

Відеоролік про сучасних Шерлоків

Букнет Відеоролік про сучасних Шерлоків

Відеоролік про сучасних Шерлоків

Привіт всім, хто бере участь в конкурсі “Сучасний Шерлок Холмс”, а також всім, хто зараз читає цей блог! У мене виникла ідея зробити відеоролик про наших детективів. Я розумію, що вже трішечки запізно для реклами творів, але в будь-якому випадку це може залучити читачів, та й знову ж реклама зайвою ніколи не буває, я так думаю. Так як прочитати всі твори у мене немає часу, то я розраховую на вашу допомогу. Що потрібно зробити? У коментарі в двох фразах представити свого героя і те, що він розслідує в вашому творі. Фото героя вислати мені на е-мейл onadine@i.ua, якщо фото немає, я спробую сама знайти відповідне зображення. Матеріал буду збирати до 28.09, а 30.09 викладу результат нашої спільної роботи на ютубі.

Дякую всім, хто допоміг у створенні роліка. Результат можна подивитися у групі ФБ https://www.facebook.com/groups/298499057540184/ https://www.facebook.com/groups/713320715714822/або https://youtu.be/pHXWuCyIoiA

Оригінал статті на litnet.com: Відеоролік про сучасних Шерлоків

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення