Меню

Відгук на книгу Жанни Хоми

Букнет Відгук на книгу Жанни Хоми

Відгук на книгу Жанни Хоми

Якби діти читали більше казок в дитинстві, світ був би добрішим.

           Саме такою і є збірка казок Жанни Хома «Маленькі історії Дарчика та Міккі». Любляча матуся створила реальний світ щасливої родини у сучасному середовищі, яка щодня проживає разом неймовірні пригоди. Світ цих реальних подій складається з життєво важливих епізодів, в цьому світі дитина на рівні усвідомлення вчиться пізнавати, що таке справжня дружба, любов, доброта, сімейні цінності, традиції, спільна праця, милосердя. Дитина, яка росте разом зі своїм чотирилапим другом, вчиться розуміти його, разом з ним бавиться: розфарбовує крашанки, запускає повітряного змія, варить борщик, радіє і сумує, вчиться любити – ніколи не скривдить у дорослому житті жодну тварину. Всі історії, які відбуваються з героями Дарчиком та Міккі захоплюючі і добрі. Насправді, це надзвичайно вдала ідея, яка може і повинна мати своє продовження. 

             Як відомо, казка – це перша художня література, з якою знайомиться дитина, тому дуже важливо, що закладається у казці, які механізми, адже саме вони впливатимуть на подальше виховання. Саме з казок дитина дізнається про найважливіші людські цінності, віднаходить свої ідеали, розвиваючи та формуючи психологічний та інтелектуальний власний світ.

              «Маленькі історії Дарчика та Міккі»  написані з істинною любов’ю до своєї дитини, а все, що робиться з любов’ю, апріорі є світлом і позитивом.  Збірка видана в одному з провідних видавництв «Український пріоритет», з естетичного погляду довершена і ошатна,   легка для сприйняття, яскрава і радісна. Є сподівання, що за мотивами цих казок вже в недалекому майбутньому буде створено мультиплікаційний фільм. Гортаючи сторінки книжки знов і знов тішишся думкою, що віра в добро ще живе і в ньому, без сумніву, є ще потреба. Замислюючись над питанням: «чому у світі стільки зла?» – відповідаєш собі: «якби діти читали більше казок в дитинстві, світ був би набагато добрішим».

 

                                                                            Тетяна Рибар, письменниця, член НСПУ

Оригінал статті на litnet.com: Відгук на книгу Жанни Хоми

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення