Меню

Вовк і Кіт

Букнет Вовк і Кіт

Вовк і Кіт

Чим мені подобаються книги для дітей, так це тим, що нестандартне бачення, закладене в них, робить їх цікавими і для дорослих. Дві нетипові пізнавальні книги «Око вовка» французького письменника Деніеля Пеннака та «Неро Корлеоне» німецької авторки Ельке Хайденрайх заворожують своїми історіями.

«Око вовка» оповідає про зустріч полярного вовка із маленьким хлопчиком у паризькому зоопарку. Ось уже понад десять років вовк дивиться на світ одним оком, в якому хлопчик бачить біль і страждання. Щоб підтримати вовка, хлопчик заплющує своє одне око і розповідає історії як сумні, так і веселі. І в цих спільних історіях і хлопчик, і вовк по-іншому сприймають довколишній світ. 

«Неро Корлеоне» – це книга про напрочуд харизматичного, нахабного, безстрашного чорного кота Неро. Він розумний, кмітливий і дотепний, і його погляд на деякі речі, ставлення до людей, розсудливість та відданість гарантовано зворушать кожного читача, що має домашніх улюбленців. 

Обидві книги невеличкі за розмірами та є в українському перекладі у наших книгарнях)

Оригінал статті на litnet.com: Вовк і Кіт

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення