Меню

Амулет Самарканда

Букнет Амулет Самарканда

Амулет Самарканда

Вітаю! Рекомендую вам до прочитання чергову книгу. Цього разу мій вибір пав на «Амулет Самарканда» сучасного британського письменника дитячої літератури Джонатана Страуда.

 

Анотація

Ця феєрично-захоплива історія відбувається в сучасному Лондоні. Але не в тому, про який ми знаємо, а в Лондоні, контрольованому чарівниками, де чимало всіляких демонів — джинів, бісів, афритів та інших мастаків магічного світу… Щоб здійснити свій задум, Натаніель — юний учень чарівника — таємно викликає стародавнього (якому п’ять тисяч років!) зухвалого джина Бартімеуса. Перед джином стоїть нелегке завдання — викрасти у Саймона Лавлейса, досвідченого і безмежно жорстокого мага, всемогутній Амулет Самарканда. І ось Бартімеуса з Натаніелем закручує моторошний вир найприголомшливіших пригод…

Цей світовий бестселер уже встиг знайти мільйони відданих шанувальників серед читачів усіх вікових категорій.

 

По-перше, хочу зазначити, що фентезійний світ влучно сплітається із сучасністю і видається водночас простим та глибоким. Усе через те, що світ розкривається поступово, повільно, не перевантажуючи читача інформацією, наче існує чітка схема, якої автор дотримувався будь-що. Але не думайте — про штучність тут нема мови. Усе настільки реалістично, що здається, наче ми щодня проходимо повз крамнички із магічним крамом, лише просто не помічаємо цього… Персонажі напрочуд влучні і представлені у зрозумілому світлі для молодого читача, щоб він міг побачити і розділити, який вчинок поганий, а який хороший, і до яких наслідків ті вчинки призводять. Завдяки чудові манері розповіді джина Бартімеуса з його пояснювальними вставками у жартівливій формі книга читається легко та швидко. Сюжетна частина непередбачувана, сповнена динаміки та стрімких поворотів. Я отримала велике задоволення від прочитання цієї книги!

Кому сподобається: тим, хто бажає відпочити після важкого дня та водночас почитати щось справді захопливе; дітям та підліткам; дорослим, котрим хочеться на деякий час згадати, як воно – бути дитиною у суворому дорослому світі. Рекомендую)

Оригінал статті на litnet.com: Амулет Самарканда

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення